Haberler   04.01.2021

Yardımeli Avrupa 2020 Değerlendirme Buluşması

Bir yıl daha geride kaldı. Covid-19 nedeniyle salon toplantılarının ve ribatların yapılmasının yasak olduğu bu günlerde yıl sonu değerlendirme buluşmamızı online platformlar üzerinden gerçekleştirdik.

Yardımeli Genel Başkanı Sadık Danışman ve Yardımeli Avrupa Koordinatörü Hayriye Tufanoğlu’nun katılımı ile Tuba Pal moderatörlüğünde gerçekleştirdiğimiz programda bir yılın muhasebesini yaptık, 2020’yi değerlendirip yeni yıldaki hedeflerimizi konuştuk.

Yardımeli Avrupa Temsilcileri, gönüllüleri ve bağışçılarının katıldığı canlı yayında gerçekleşen projelerle ilgili sayısal verilerin paylaşımı ve bilgilendirmelerinin yanı sıra katılımcıların soruları da cevaplandı.

Covid-19 nedeniyle bazı bölgelerde çalışmalar zorlaşsa da tüm projelerin kesintisiz olarak devam ettiği belirtildi. Özellikle sağlık çalışmalarının önem kazandığı bu dönemde Su Kuyusu çalışmaları başta olmak üzere, Katarakt Ameliyatları ve Arakan Banyo-Wc projelerinin önemi bir kez daha vurgulandı.

Program 2020 yılı faaliyetlerinin anlatan video çalışması ve sunum ile sona erdi. Programa katılım sağlayan Yardımeli Avrupa Temsilcilerine, gönüllülerine ve bağışçılarına teşekkür ederiz.

“İyilik Yormaz” diyerek çıktığımız bu yolda her daim veren el ile alan el arasında hayır köprüsü olabilmek temennisiyle...

Benzer Haberler
E-Bülten'e kayıt ol faaliyetlerden haberdar ol!