Haberler   24.11.2020

Kardeşlerimiz Üşümesin

Yardımeli Avrupa olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da “Kışın Kardeşlerimiz Üşümesin” anlayışıyla yola çıkıyoruz.

Yine her yıl olduğu gibi kardeşlerimize kömür, bot, mont ve yakacak yardımı yapmayı planlıyoruz. Veren el ile alan el arasında köprü olma misyonumuzu her ihtiyaç alanında sürdürdüğümüz gibi kış yardımlarında da sürdürüyoruz. Bu yıl 10 bin ihtiyaç sahibine ulaşmayı hedefliyoruz. Özellikle ülkemizin bazı bölgelerinde ağır geçen kış şartlarını dikkate alarak bölge temsilciliklerimizi bu yönde koordine etmeyi planladık. Yardım etmeye yakınlarımızdan başlamayı emreden inancımız gereği önce ülkemizde daha sonra diğer ülkelerde kış yardımı yapmayı hedefliyoruz.
 


Yardımeli olarak “Kışın Kardeşlerimiz üşümesin” anlayışıyla yola çıktık ve üşüyen elleri ısıtarak gönülden gönüle bir sıcaklık hasıl olmasına vesile olmayı amaçladık. “Kardeşlerimiz üşümesin, insanlık buz kesmesin; insanlık kardeşliğe kessin!” diye çalışmalarımızı sürdürüyor, Hayır Köprüsü olma misyonumuzun gereğini yerine getirmek için çalışıyoruz.
 


“Komşusu açken tok yatan bizden değildir” hadisi şerifinin yaptığı uyarıyı örnek alarak diyoruz ki; “Bir yerde üşüyen kardeşlerimiz var ve biz buna duyarsız kalıyorsak, gönüllerimiz buz tutmuştur!”

Gönüller buz tutmasın, hep sıcacık kalsın diye elimizden geleni yapıyoruz. Ve tüm kardeşlerimizi bu sıcaklığa ortak olmaya çağırıyoruz.

Bot / 1 Adet 6 EURO
Mont / 1 Adet 6 EURO
Kömür / 1 Torba 5 EURO

KIŞ YARDIMLARI - ONLİNE BAĞIŞ

Benzer Haberler
E-Bülten'e kayıt ol faaliyetlerden haberdar ol!